בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

איך לשמור על תזונה נכונה במקומות עבודה?

תזונה נכונה במקומות עבודה

איך לשמור על תזונה נכונה במקומות עבודה?

הגוף האנושי הוא מכונה מופלאה שהופכת את המזון שאנו מכניסים לתוכה למגוון איברים שלכל אחד פונקציונליות משלו. מחקרים רבים הוכיחו כי כאשר אנו שומרים על תזונה מאוזנת ובריאה אנו מסייעים להתפתחות תקינה של המוח ושל מערכת העצבים. במקומות עבודה לתזונה זו יש השלכות כפולות – מחד, אנו מסייעים לעובדים לשמור על גוף בריא ומאידך, אנו מעניקים לעובד את התחושה החמימה והמשפחתית של מקום עבודה הדואג לרווחתו. כיצד ניתן לשדרג את ארוחות העובד בצורה היעילה ביותר?

מזון בריא – מזון טרי

מזון בריא משלב בתוכו מגוון ירקות ופירות טריים, קטניות ואגוזים המספקים חלבונים ואומגה 3 לגוף, תוך שמירה על רמת שומנים מאוזנת במזון. אך על מנת להתחיל ליישם זאת האם עליכם לרכוש כל יום במרכול שלצדכם פירות וירקות טריים, אגוזים ולהכין סנדוויצ'ים לכלל העובדים?

פתרונות חדשניים של הסעדות לחברות מאפשרות להעניק לעובד גישה למזון טרי ומהיר באמצעות מכונות אוטומטיות המתמלאות על ידי ספקים חיצוניים ומעניקות לעובדים אפשרות לרכוש את המזון או להשתמש בכרטיס מיוחד אליו מוזן מראש סכום קבוע המאפשר לרכוש במכונה.

קיוסק אוטומטי – מייעלים את הזמנת העובדים

חברת קיוסק אוטומטי מציעה כיום אפשרות הצבת מכונות אוטומטיות המקבלות תשלום או מכונות ללא כל צורך בתשלום תוך שמירה על מנגנון בקרה ממוחשב באמצעות הכרטיס החכם. כרטיס זה יכול לשמש גם לתפעול שעון הנוכחות ומעניק לכם אפשרויות הגדרה מראש של סכום קבוע לכל עובד, מגבלה גאוגרפית בשימוש במכונה ואת חיובי העובד ניתן להזין למערכות השכר בארגון ולהעניק הטבה המזכה אתכם בהטבות מס ואת העובד באפשרות הזמנה מבלי שיצטרך להוציא סכום מזומן מכיסו.

העובד אינו צריך לעזוב את מקום העבודה על מנת לרכוש מזון

מכונות מכירה אוטומטיות מעניקות יתרון נוסף לניהול זמן העובדים בצורה אפקטיבית. כאשר אתם משתמשים בשירותי אספקת כריכים מוכנים באמצעות מזון במכונות אוטומטיות עובדי החברה אינם צריכים לעזוב את המשרד על מנת לרכוש ארוחה מזדמנת. כך, זמן ההפסקה מתקצר והם יכולים לשוב לעבודתם מיד לאחר שקנו במכונה בחדר האוכל או המסדרון את המזון הטרי.

תכנון הוצאות 

בהשוואה לכרטיסי הזנה המיועדים לשימוש במסעדות חיצוניות פתרונות הזנה באמצעות מכונה עולה פחות. חברות רבות שהחלו לעבוד בשיטה זו, תוך שילוב המכונה במשרד ביחד עם כרטיס הזנה חכם גילו כי ניתן לחסוך אחוזים ניכרים מהוצאות ההזנה בארגון. עובדים בכירים יכולים ליהנות משילוב של כרטיס הזנה במשרד ומחוצה לו, בעוד עובדים זוטרים יכולים לזכות לארוחות בתקציב נמוך יותר.

לסיכום, שירותי הזנה אוטומטית באמצעות המכונות החכמות של "הקיוסק האוטומטי" מאפשרות לחברה להעניק מזון טרי, איכותי ובריא לעובדים, תוך הפחתה משמעותית של הוצאות ההזנה החודשיות. הפתרון מתאים לחברות קטנות כגדולות ומשנה בצורה משמעותית את הרגלי האכילה של העובדים במשרד. כידוע, כאשר עובד רעב הוא עשוי להיות פחות אפקטיבי – העניקו לו אפשרות לרכישה או שימוש חינמי במכונה על מנת שיוכל לחזור שבע לשולחן העבודה