בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

הצבת מכונת שתייה קרה

הקיוסק האוטומטי - הצבת שתייה קרה

הסיבות הכי נפוצות להצבת מכונת שתייה קרה

כשמדברים על שתיה קרה, כולנו ישר חושבים על הקיץ, במיוחד על חודשים יולי ואוגוסט הלוהטים והכי חשוב איך להתרענן בצורה הטובה ביותר חוץ מלקפוץ לבריכה קרה –  ישר עולה לנו לראש תמונה של משקה קר בצורה של פחית קולה או מיץ מרווה. מה יותר פשוט מללכת כמה מטרים ולפגוש במכונת שתייה?

במאמר זה נציין את הסיבות הכי נפוצות לקיומן של מכונות שתייה הפזורות באתרים שונים כמו מתנס"ים, תחנות רכבת, בתי חולים, מרכזים מסחריים ועוד.

הסיבה הראשונה היא נגישות. נגישות היא  מידת התאמתה של מערכת לשימושם של אנשים שונים ואכן, מכונות שתיה עונות על פרמטר זה שכן, באתרים רבים בהן מוצבות מכונות שתייה מיקום המכונה נקבע לפי מידת הנגישות לטובת כלל המשתמשים.

פרמטר נוסף וחשוב להצבת מכונת שתייה היא הזמינות. לא משנה מה השעה, לא משנה אם זה יום חול, שבתון או חג, המכונה תעניק זמינות לטובת כלל משתמשיה. זמינות היא שם המשחק במיוחד בעידן זה שבו תוכלו לראות תאורה דלוקה בחברות הייטק רבות גם באמצע הלילה. ישנם גם עובדים רבים המעדיפים להתחיל את יום עבודתם מוקדם בבוקר ולסיימה בשעה מוקדמת. מענה לכל שעות היום יינתן בצורה הטובה ביותר על ידי מכונת שתיה אוטומטית.

חסכו בכסף וקיצרו זמן הספקה בהצבת מכונה לשתייה קרה

חסכון בכסף הוא גם פרמטר חשוב לטובת הכלל. ומכונת שתיה קרה בהחלט יכולה לענות אף על פרמטר זה. בגלל שלא קיימות הוצאות תפעוליות לאתר שבו ממוקמת מכונת ה שתייה, מלבד החשמל, ניתן ואף רצוי למכור את המשקאות במחיר מוזל יותר מהקיוסק או מהמכולת השכונתית ולאפשר למבקרים ולעובדי המקום להינות ממחירים טובים של משקאות באמצעות מכונת שתייה.

חברות רבות מבקשות לקצר את זמנן של העובדים בבילוי מחוץ למשרד שכן, ארוחות הצהריים מתארחות לשעה ויותר ולאחר מכן, הפסקה לקניית שתייה קרה ומשהו מתוק וכך הלאה. הקצאת שתיה קרה במשרדי החברה יכולה למלא צורך נפוץ של העובדים למשהו מתוק וקר או בריא וקר כמו מיץ פרי עסיסי. מבחינה של מקום פיסי הכי נכון יהיה למקם מכונת שתייה קרה במטבחון ובזאת לקצר את הזמן המבוזבז.

ולסיכום, כאן מנינו את הסיבות הנפוצות אך קיימות עוד סיבות רבות לביקושן של מכונות שתיה ולא רק בקיץ החם. גם בעונת החורף אנשים צמאים, במיוחד בחורף הישראלי שברובו חמים ונעים ויהיה אף טוב יותר אם תמצאו לידכם מכונת שתיה אוטומטית.