בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

מכונות בריאות לבתי ספר

מכונות בריאות לבתי ספר

מאז ומעולם נמשך התלמיד למכונת השתייה והמזון הקל, אך חייבים להודות שמה שיצא משם לא היה בהכרח בריא. מאז רפורמת הבריאות של משרד החינוך בבתי ספר, המפקחת כי נכנס אליהם מזון בריא, השתנו המכונות האוטומטיות ונהפכו לספקיות אוכל בריא: מכונות בריאות לבתי ספר. במה הן שונות מקודמותיהן? מה קיים בשירותי הסעדה לבתי ספר מהזן החדש שלא היה קיים בישן? מהו סוגו של מזון לבתי ספר הכלול במכונות אלה?

הרפורמה החדשה של משרד החינוך אילצה את ספקי המזון המוכרים אוכל בבית ספר לספק מזון בריא לבתי ספר. המהפכה בשירותי ההסעדה כפי שנצפית על ידנו לא מתבטאת רק בפריטי מזון בריא בבית הספר, אלא גם באופן בו התלמידים יכולים לשלם ובירידת מחירים תרתי משמע. מאמר זה יסקור בהרחבה מה עבר על שרותי הסעדה לבתי ספר בשנה האחרונה מכל בחינה שהיא.

כל סוגי השתייה והמזון

מיצי פירות, גזוז, מים מינרלים, – הכל בבקבוקים חצי ליטר. בגזוז ובמיצים ישנה אפשרות לצרוך גם פחיות. באשר למזון, המכונות כוללות סנדוויצ'ים, סלטים ומאכלי חלב בריאותיים. באשר לסנדוויצ'ים ולסלטים, ניתן לרכוש גם בגרסאות טבעוניות ללא מיונז ורוטבי חלב. במילים אחרות, תכנית משרד החינוך לכפות מזון בריא בבתי ספר מתחילה לרקום עור וגידים, שכן מוסדות חינוך רבים הורו על הצבת מכונות בריאות לבתי ספר.

קניית מוצרים בקלות

אם ההורים לא שלחו את הילד עם מטבעות לבית ספר, הוא עדיין יוכל ליהנות משירותי הסעדה לבתי ספר עם השטרות: כן – מזינים שטר למכונה, אשר נסרק על ידה והיא מחזירה עודף מדויק! מכונות הבריאות מאפשרות גם לרכוש באמצעות כרטיס האשראי, ואיך לא – גם בשיטה המסורתית של שלשול מטבעות: הכל פתוח.

תורים קצרים – קניית המזון נהפכת מפרויקט למאורע כיפי

הדחיפות סביב דלפק הקיוסק, הצעקות וההמולה כבר ייעלמו מבתי הספר, שעה שמגוון מכונות ישרתו את התלמידים. בשונה מהמוכר האנושי, המכונה מהירה ויעילה הרבה יותר, ומבצעת גם החזרת עודפים וגם אספקת מוצרים במהירות הבזק. ללא ספק, אלו שרותי הסעדה לבתי ספר גם יעילים, גם חכמים וגם בריאים: הרווח הוא כולו שלנו, הציבור.

חיסכון אדיר במשאבי בית הספר

חיסכון בהוצאות תפעול כוח אדם בקיוסקים ובתשלום על אחזקת מבנה. המכונות יאפשרו לנו – כספקיהן לתמחר לכם הסעדה לבתי ספר בעלות נמוכה, מבלי להוריד מאיכות המזון שהייתה בקיוסק, וכנראה שרוב הסיכויים שרמתו אפילו תעלה, בעיקר על רקע רפורמת הבריאות במשרד החינוך בבתי הספר.

מכונות בריאות לבתי ספר מספקות ארוחה שלמה ומסודרת ליום לימודים ארוך

גם אם לא שלחו ההורים את הילד עם אוכל אבל כן ציידו אותו בכסף לקנייתו, הוא יוכל לבסס את כל יום הלימודים שלו, כולל יום לימודים ארוך, על ארוחות מהמכונה. שותים מים או מיץ פירות, אוכלים דגני בוקר, ובהמשך סנדוויץ' או סלט בגודל מכובד, ויש אפילו מנות אחרונות בריאות. אסופת פרטי מזון לבתי ספר שנמצאת במכונות המודרניות הן ללא ספק תחליף לקניית אוכל ויכולות לשמש תחליף לארוחות עשר. מכונות אוטומטיות בסגנון זה אכן פותרות המון בעיות לוגיסטיקה ונגישות למזון בקרב תלמידים, וגם מחירי כל פריט זולים להפליא!

מכונות בריאות לבתי ספר מייעלות את צריכת המזון בבית הספר ומעלות את רמתו!