בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

הזנה בבתי ספר

הזנה בבית ספר הקיוסק האוטומטי

על חוק מזון חדש בבתי ספר כבר שמעתם?
על מהפכת האוכל הבריא בכל הקשור אל הזנה בבתי ספר ידעתם?
כיצד זה מתקשר למכונות המזון החדישות שנוכל להציב בבתי הספר שלכם?
אלו פריטי מזון תוכלו למצוא שם?
האם יש שיפור בנגישות במחירים ובאופן טכני במכונות אלו ביחס לעבר?

להלן כל המידע על מכונות אוטומטיות בבתי ספר בעידן המודרני.

במסגרת רפורמות ממשלתיות רבות שנעשו בתחום החינוך, נכנסה לתוקפה תקנת חינוך למזון בריא בבתי ספר. במסגרת הרפורמה, מכונות הזנה בבתי ספר מותקנות במסדרונות או בחצר בית הספר, אלא שבמקום שהן מספקות שוקולד, סוכריות, ממתקים עם צבעי מאכל ושתיית גזוז בלבד, הם גם מספקים אוכל בריא להפליא, ממש כמו בחנויות של המזון הבריא. מה בתפריט, אתם שואלים?

סנדוויצ'ים בהתאמה אישית לכל תלמיד

התלמיד יכול לבחור לאכול סנדוויץ' טבעוני, צמחוני, עם בשר, עם טונה או עם דגים אחרים. מדובר במסדוויץ' גדול, המספיק כארוחת עשר ואפילו כפתיחה לארוחת צהריים לפני שהולכים הביתה. הסנדוויצ'ים עשויים בחלקם מלחמים טובים – קלים או מלאים, מה שמאפשר לילדים ליהנות גם מבריאותו של הלחם, ולא לצרוך רק פחמימות ריקות מהקמח הלבן. הזנה בבתי בספר מסוג זה לא נראתה במוסדות הלימוד עד כה, למרות שהיא נפוצה מאד בשדות תעופה ובמרכזים עסקיים חשובים ברחבי העולם.

סלטים מגוונים עם טעם של עוד

במכונת המזון החדשה תוכלו למצוא פתרונות הזנה בבתי ספר שהיו נדירים בנוף ההיסטורי בתחום: סלטים בהתאמה אישית, חלביים עם רטבים כמו מיונז ואלף האיים, או נטולי מוצרי חלב לאוכלוסייה הטבעונית, ויש גם פתרונות לתלמידים הצורכים מזון מן החי כמו סלט עוף, סלט עם טונה וכד'. מכונות אוטומטיות בבתי ספר שמתנהגות כמו קיוסקים לכל דבר ועניין: מי זוכר שעד לפני זמן לא קצר היינו אומרים למוכר "תכין לי". כעת זה יתבצע באוטומציה מהירה ויעילה.

מנות חלביות בריאות כמו מנות אחרונות בקנטינות

מאכלי חלב מתוקים ומלוחים, מעדנים מגביעים ועוד שלל מאכלי חלב מפנקים. כשהמכונה לא מורכבת משוקולדים מעובים בסוכריות עם צבעי מאכל, גם האוכל המתוק בריא ובטוח. ללא ספק, חינוך למזון בריא בבתי ספר מתבטא קודם כל בדוגמה אישית במסגרתה המכונות עם המזון הנכון הן שיוצבו בשטח.

האם תם עידן המטבעות בלבד?

בהחלט. התלמיד יכול לגשת עם איזה אמצעי תשלום שיבחר מבין הבאים: מטבעות, שטרות או כרטיסי אשראי. באשראי, אגב, הממשק מאד נוח, מלווה בקול הבוקע מן המכונה ומדריך את התלמיד על אלו כפתורים ללחוץ על מנת לצרוך את מה שחיפש. המכונות מגובשות גם במנורות בכל תא אחסון. פתרון הזנה בבתי ספר מסוג זה אינו רק מזין אלא גם טכנולוגי למדי.

ומה לגבי המחירים?

התעריפים של כל המוצרים – לא יקרים, ונגישים במיוחד עבור תלמידים: הכל מתומחר במחירים חברתיים מאד, כיאה לפרויקט הזנה בבתי ספר. במסגרת היוזמה ליצור חינוך למזון בריא בבתי ספר, חוללה הממשלה תמורות שיאפשרו תמחור מוצרים אלו בזול, והמרוויחים הגדולים הם אתם, כמי שייהנו מעלות תפעולית נמוכה למכונות, שהייתה עולה לכם יקר אם היה זה קיוסק בו מועסקים עובדים, וכמובן – התלמידים שנהנים ממזון במחיר כלכלי כמעט לכל כיס.

הזנה בבתי ספר היא הזנה נגישה וחברתית: מומלץ לשים מכונות אוטומטיות בבתי ספר עם מזון בריא!