בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

הסעדה במקומות עבודה

הסעדה במקומות עבודה

כשיוצאים מהחדר אוכל במקומות עבודה, תמיד מחפשים את הקנטינה, את הקיוסק ואת המוכר שבדלפק: האם הסעדה לחברות אפשרית על בסיס מכונה אוטומטית באותה רמת עוצמה? האם עלות האחזקה שלי – בתור מעסיק תהיה נמוכה יותר עקב השינוי? מוזמנים לקרוא את כל מה שרציתם לדעת על שרותי הסעדה למוסדות וארגונים בעידן התעסוקה החדש, ולא העזתם לשאול.

הסעדה למפעלים וחברות התבססה כמעט תמיד על חדר אוכל ובזמנים קצובים יותר על קיוסק או מכולת בסמוך למקום העבודה. הסעדה למוסדות בעידן המודרני מאפשרת לכם להסתמך על מכונות מזון. כעת, אתם ודאי שואלים את עצמכם "אבל כמות המזון אותה כמות? המחירים אותם מחירים? רמת בריאותו של המזון נשארת זהה כמו בקיוסק? יש מבחר גדול"? למעט אולי השאלה על המחיר, שצפוי להיות זול יותר במכונה מאשר בקיוסק גם לכם וגם לעובד, התשובה לכל יותר השאלות היא 'כן': הסעדה מוסדית, שהיא למעשה הסעדה במקומות עבודה המתבססת על מכונות, מספקת לעובד את כל המזון שהוא היה צורך במכולת: סנדביצים, סלטים, ועוד מזונות בריאות לא מעטים. כשזה מלווה במכונות שתייה, והכל מבוסס על קליטת כל סוגי אמצעי התשלום והחזרת עודפים, המכונות מתפקדות כקיוסקים אוטומטיים לכל דבר.

אלו מוצרים ניתן למצוא במסגרת הסעדה מוסדית המתבססת על מכונות מזון?

בקבוק מים מינרלים חצי ליטר, בקבוק גזוז חצי ליטר מפלסטיק, פחית שתייה מוגזת, מיצי פירות בבקבוק חצי ליטר, סנדביצים לצמחוניים, סנדביצים לטבעוניים, סנדביצים עם בשר, סנדביצים עם דגים, סלטי עוף, סלטים צמחוניים או טבעוניים, ועוד. מוצרים אלו הם סיבה מצוינת למניעת טיילת עובדים בהפסקות והיצמדותם למכונות המצויות כאן במקום העבודה שלכם: ללא ספק, פתרון הסעדה במקומות עבודה המספק יעילות וגם מזון טעים במיוחד ומותאם לכל סוגי העובדים.

ידוע כי בקיוסק יש משגיחים ועובדי תחזוקה שאחראיים לטריותו של המזון, ובמכונות?

אנשי תחזוקה מהחברה שסיפקה מכונות הסעדה במקומות עבודה יפטרלו בין מקומות העבודה ויספקו מזון חדש וטרי בפרק זמן קבוע, בהזמנת המעסיק, או כאשר המכונה עומדת להתרוקן מתכולה. כך או כך, גם כאשר המכונה לא ריקה אך המוצרים שלה עומדים להתיישן, תתבצע תחלופה של התכולה לרווחת העובדים. ללא ספק, הסעדה לחברות מצריכה פיקוח שכזה, ובחברות מכונות שתייה ומזון דואגים לכך ביתר שאת.

צוות חברות המכונות – עד כמה נגיש לטיפול בתקלות?

תקלה שדווחה על ידי המעסיק, שהוא לקוח שירות הסעדה למפעלים ומוסדות, תטופל מיד: טכנאי יישלח למכונה. תקלה שדווחה על ידי עובד שפריט מזון או משקה נתקעו לו במכונה תטופל על ידי הנציג הטלפוני שיבטל את העסקה או יפעל לשחרור המוצר ואספקתו ללקוח. אנו מודעים לכך שבשונה מהקיוסק יש לעתים 'עניינים' עם המכונות הללו, אבל מדובר בפתרון הסעדה במקומות עבודה כה זול וכה נגיש שזה פשוט משתלם, מה גם שהחברות מודעות לתקלות שיכולות להתרחש במכשירים, וערוכות לפתרון מהיר של כל בעיה.

כיצד משלמים על מוצרי מכונות הסעדה במקומות עבודה?

מכונות הסעדה למוסדות מקבלות את כל סוגי אמצעי התשלום: שטרות כסף גדולים, שטרות כסף בערך נמוך, מטבעות מכל הסוגים, וכרטיסי אשראי שהעברתם תלווה בהוראות קוליות מרמקול המכונה.
מעסיקים רבים כבר הבינו את הפוטנציאל בצריכת הסעדה במקומות עבודה על בסיס מכונות מזון!