בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

טיוטה משמירה אוטומטית

הובלת אג'נדה בריאותית בחברות וארגונים

הובלת אג'נדה בריאותית בחברות וארגונים

בשנים האחרונות וכחלק מטרנד הבריאות העולמי אנו עדים גם בישראל על מודעות עולה בקרב כל סוגי האוכלוסיה על צורך בשמירה על אורח חיים בריא.

בחברת הקיוסק האוטומטי החלטנו להוביל אג'נדה בריאותית שתבוא לידי ביטוי גם בתחום מכונות הממכר האוטומטיות ותעניק ערך מוסף לכלל לקוחותינו.

כבר לפני 6 שנים הצבנו מכונות אוטומטיות לממכר מוצרי מזון בריא על פי דרישת הנהלת בנק לאומי. המשכנו לפתח את התחום לפי הצרכים של לקוחותינו וכיום אנו מציעים מבחר של מכונות ממכר אוטומטיות מתקדמות ועתירות טכנולוגיה, שבהן מוצעים מבחר של מוצרי מזון בריא כמו מארזי פירות וירקות, חטיפי אנרגיה וגרנולה עשירה בכל טוב.

ההחלטה האסטרטגית להוביל בחברות המובילות בישראל הצבה של  מכונות ממכר אוטומטיות ובהן מוצרי בריאות במגזר הציבורי והפרטי, מאפשרת לכם מנהלי רכש, מנהלי רווחה, מנהלים בארגונים לדאוג לאלטרנטיבה בריאותית של  העובדים בחברה שלכם ולסייע להם לשמור על אורח חיים בריא, הכולל תזונה נכונה ומאוזנת לאורך כל שעות היממה.

בשנה החולפת חברות רבות החלו לפנות אלינו לצורך שדרוג המכונות האוטומטיות הקיימות אצלן, ובמקביל לכך אנו התחלנו גם להציע גם שירותי הסעדה אוטומטיים לחברות הדואגות לבריאות עובדיהן.

מי אנחנו ?

חברת הקיוסק האוטומטי הוקמה לפני למעלה מ-20 שנה. החברה מתמחה בהצבה, בתפעול ובתחזוקה של מכונות ממכר אוטומטיות מכל הסוגים. כחברה מובילה בתחום המכונות האוטומטיות, אנו גאים במאות הלקוחות המרוצים שלנו, ביניהם גם תאגידים, גופים פיננסים מובילים וחברות מובילות כמו: בנק לאומי לישראל, המרכז לחינוך מדעי בתל אביב, IBC, מוסדות חינוך, חברות הייטק ועוד.

מה אנחנו מציעים?

כחברה חדשנית ומתקדמת המתמחה במשך שנים בהצבה ובתפעול של מכונות אוטומטיות לשתייה, לכריכים, לגלידות ולחטיפים, החלטנו לסייע לכם לדאוג לבריאות העובדים. אנו מציעים עבורכם פתרון חדשני ואיכותי – מכונות אוטומטיות למוצרי בריאות, בהתאמה מושלמת למאפייני העסק ולעובדיו, ובהתאמה לגורמים חשובים כגון כשרות, טעמים מועדפים, לחמים טריים ללא גלוטן ועוד.

אם גם אתם מעוניינים לספק לעובדים אוכל טרי ובריא ושתייה חמה וקרה באיכות גבוהה, הגעתם למקום הנכון! הצוות המנוסה שלנו יסייע לכם לאפשר בחירות בריאות יותר עבור העובדים והלקוחות המבקרים בעסק.

מהם היתרונות שאנו מציעים עבור ארגונים וחברות ?

  • הצבת מכונות ממכר אוטומטיות ללא עלות מצד המעסיקים.
  • חיסכון ניכר בעלויות העסק.
  • מכונות חדשניות בעלות מערכת טלמטריה ומסופונים לתפעול אוטומטי וללא מגע יד אדם, ובמקביל מעניקה ללקוחות שליטה מלאה בזמן אמת.
  • שירות לקוחות בכל רחבי הארץ ותמיכה טכנית זמינה בכל שעות היממה 24/7.
  • בעזרת המכונות האוטומטיות לעובדים בארגון יש אפשרות קלה לשמור על אורח חיים בריא בעזרת מזון בעל ערך בריאותי, העובדים בחברתכם יהיו מרוצים מאיכות הכריכים וממרכיביהם, סלטים טריים ועשירים, נשנושי פירות וירקות ושאר מוצרי המזון, וכך באופן ישחר פרודוקטיביות העובדים עולה במהלך היום.  
  • אנו מעניקים לחברתכם מגוון אפשרויות תשלום במכונות, כולל אפשרות לקורא כרטיסי אשראי מכל הסוגים.
  • הקיוסק האוטומטי מעניק לכם מגוון פתרונות מתקדמים לאספקת מזון בריא וטרי לערבי חברה ולאירועים שונים, לעובדים במשמרות ובסופי שבוע ועוד.
  • בקרה קפדנית ושמירה על מזון איכותי וטרי.

הזמינו עכשיו מכונות אוטומטיות שמציעות לעובדיכם מבחר מוצרי בריאות ותיהנו גם אתם משירות מנצח, מפתרון מושלם לעובדים ותקבלו גם מקרר יין כמתנה מלהיבה ללקוחות המצטרפים למבצע!