בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

מכונות אוטומטיות לגלידות וארטיקים

מכונות אוטומטיות לגלידות וארטיקים

פתרון מעולה לבתי עסק רבים כולל גם משרדים והייטק הרוצים לפנק את העובדים והאורחים שלהם הינו הצבת מכונות שתיה, מכונות גלידות וארטיקים טעימים.
מכונות אוטומטיות בעסקים תופסת תאוצה בשנים האחרונות וכך גם מכונות גלידות אוטומטיות במיוחד בתקופת הקיץ והחום הכבד. מכונות גלידות אוטומטיות יכולות לשדרג מאוד את מקום העבודה שלכם. במיוחד במשרדים וחברות הייטק שבהם עובדים הרבה שעות, קיים צורך להתפנק קצת במשהו טעים, קר ומרענן.

מכונות גלידות וארטיקים פופולאריות בעיקר בקיץ. לא עובר קיץ בלי משהו מתוק וקר והכי חשוב, שיהיה בזמינות גבוהה ובמקום נגיש שלא מצריך הליכה בחום. חברת הקיוסק האוטומטי מתפעלת מכונות גלידות אוטומטיות במיקומים רבים כמו: חברות הייטק, מכללות, משרדים ממשלתיים, זאת לשביעות רצונם המלאה. בדקו אתנו האם גם אתם יכולים ליהנות מקיום של מכונת גלידות נגישה וזמינה לטובת אנשי המקום, ללא כל עלות או דמי שירות.

מכונות גלידות ארטיקים

מכונות אוטומטיות גלידות וארטיקים

מכונות גלידות אוטומטיות כמו מכונות שתייה והמזון שאנו מספקים פעילות בכל חודשי השנה ואנו מתאימים את מערכת הנפקת המוצרים כך שכל אפשרויות התשלום והוצאת המוצר ניתנות ליישום.

ילדים וגם אנשים מבוגרים אוהבים גלידה, הן בגלל הטעם האהוב והן בגלל חווית האכילה. גלידות מתחדשות ומשתפרות בכל שנה ונוצרים טעמים וסוגים שונים כל הזמן. בישראל קיימות חברות בעלי שם דבר לייצור גלידות כמו: שטראוס, נסטלה, פלדמן ועוד. חברת הקיוסק האוטומטי מעמידה לרשותכם אפשרות בחירת גלידות ושלגונים של מיטב היצרנים.

אופן עבדותה של מכונת הגלידות היא אטרקציה בפני עצמה! בתוך המכונה האוטומטית קיים רובוט אשר שואב את המוצר שנבחר על ידכם ומעביר אליכם את השלגון או הגלידה שבחרתם לפתח יציאה מובנה במכונה.

אנו בקיוסק האוטומטי נותנים ומובילים את נושא הבריאות והדבר בא לידי ביטוי גם במכונות גלידות המסופקות על ידנו. כך שבאפשרותכם לבחור להפעיל בארגונכם גם מכונת גלידות בריאותית שתכיל גלידות דיאטיות, שלגונים דלי סוכר, שרבטים של פירות טעימים ועוד…

מכונות גלידות אוטומטיות הן הפתרון האולטימטיבי למשהו מרווה, מרענן ומשביע לכל אלו הרוצים להינות מחוויה מתוקה ועסיסית ובטח להרגשה של סביבת עבודה מפנקת ודואגת לרווחת העובדים. כחברה משפחתית בתחום המכונות האוטומטיות כבר מעל 20 שנה, בנוסף למכונות המתקדמות, השירות האישי והמהיר, אנו נותנים דגש לאיכות וטריות המזון, דבר החשוב מאוד גם במכונות גלידות וארטיקים.

תוכלו לבחור להפעיל בארגונכם גם מכונת גלידות בריאותית שתכיל גלידות דיאטיות, שלגונים דלי סוכר, שרבטים של פירות טעימים ועוד. מכונות גלידות אוטומטיות הן הפתרון האולטימטיבי למשהו מרווה, מרענן ומשביע לכל אלו הרוצים להינות מחוויה מתוקה ועסיסית.

מכונות אוטומטיות לגלידות – מכונות אוטומטיות לארטיקים – מכונות אוטומטיות לשלגונים מכונות שתייה חמהמכונות שתייה אוטומטיות

אנו בטוחים שיש בידנו הצעה מעולה שתאפשר גם לכם להציב מכונות אוטומטיות בחברה או בארגון שלכם.

לחצו להתקשרות: 03-7444227 או שלחו פרטים בטופס צור קשר.

בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום.