בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

מכונות אוטומטיות לחטיפים

מכונות חטיפים אוטומטיות מהוות פתרון מעולה לתחושת רעב המורגשת לעיתים רבות במקומות ובזמן שאינו מאפשר תזונה אחרת. האינטנסיביות בעבודה היום לא משאירה הרבה זמן בעבודה ובכלל. כולם מחכים שרק מישהו או מישהי מהמשרד יגידו שהם הולכים לקיוסק או למכולת להביא חטיפים או משהו קטן ומתוק לאכול ולהרגיע את הקיבה. מקומות עבודה, מקומות שבהם ניתנים שירותים לקהל המצריכים המתנה – מציבים מכונות אוטומטיות כיום יותר מתמיד. מכונות שתייה קרה וכן מכונות חטיפים הן הפופולאריות ביותר בהן.

מכונות אוטומטיות לחטיפים

מכונות חטיפים אוטומטיות

"בסוף כל יום עבודה בא לי משהו קטן ומתוק, סתם כדי לחזור עם אנרגיות לילדים ולפעמים שאני מסתכלת בשעון וקולטת שעוד לא היה לי זמן לצאת לארוחת צהריים, באמצע היום… בא לי לחטוף משהו מהיר ומלוח שירגיע את הבטן המקרקרת עד שתגיע הארוחה "הרצינית".

חברת הקיוסק האוטומטי מתמחה בהתאמת פתרונות מזון ושתייה לחברות וארגונים המעוניינים להטיב עם צוות המועסקים בחברה ולספק עבורכם, בין היתר, גם את מגוון החטיפים והשוקולדים של מיטב החברות היצרניות בארץ ובעולם. אנו מקפידים להביא לכם את שתייה ומזון איכותי וטעים.

מכונות החטיפים שלנו מלאות בכל טוב וייצרו במקום עבודתכם שפע של אפשרויות לכל מגוון שתבחרו תוך מענה לצרכים הספציפיים של המועסקים שלכם. צוות העובדים שלכם ישאר במקום העבודה במקום לחפש בחוץ מקורות אחרים לשתייה ומזון, אלו גורמים להפסד שעות עבודה ואף לעיתים קרובות יקרים יותר. אנו ניצור אצלכם עמדה נגישה וזמינה 24/7 באמצעות מכונת חטיפים אוטומטית שתכלול את כל אמצעי התשלום, ממש בדומה לחנות נוחות, רק שמכונת חטיפים לא תגזול מקום גדול במשרדם ותוכל להיות ממוקמת בכל מקום שנוח עבורכם.

דגמי מכונות אוטומטיות חדשות
מכונת חטיפים של הקיוסק האוטומטי הינה מהדור החדש ביותר הקיים בארץ. המכונות שלנו עובדות בצורה שקטה ואמינה באמצעות עין אלקטרונית המצויה במכונה בשיטת "לא קיבלת לא שילמת" כך שאנו מבטיחים מצב של אפס תקלות.
מכונת חטיפים של הקיוסק האוטומטי יכולה להכיל עד 60 סוגי מוצרים בגדלים שונים. בחירת מוצרי שתייה ומזון למכונות אוטומטית יכולה להיעשות על ידכם מתוך רשימת אפשרויות ארוכה וטעימה.

אנו בטוחים שיש בידנו הצעה מעולה שתאפשר גם לכם להציב מכונות חטיפים אוטומטיות בחברה או בארגון שלכם.

לחצו להתקשרות: 03-7444227 או שלחו פרטים בטופס צור קשר.

בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום.

Save