בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

מכונות אוטומטיות לכריכים

מכונות כריכים אוטומטיות וסנדוויצי'ם מתופעלות ומתוחזקות על ידנו כבר מעל 20 שנה. "הפתעות טריות על הדרך " – הסלוגן של חברת הקיוסק האוטומטי מדבר על טריות, המילה החשובה ביותר בתחום האוכל והמזון בכלל. כשאתם ניגשים לאכול במסעדה, אצל חברים בבית, בדוכן אוכל או בעגלת קפה, הדבר הראשון שיבלוט לעין שלכם יהיה המראה החיצוני של המזון, שבאמצעותו תוכלו להחליט אם בכלל להכניס לפה את מה שמציעים לכם כי הרי העין, היא זו שקונה.

מכונות כריכים אוטומטיות

מכונות כריכים סנדוו'צים בריאים

חשוב לנו שיהיה לכם טעים. חשוב לנו שיהיה לכם בריא. חברת הקיוסק האוטומטי שמה לה לדגל את נושא הטריות ואיכות המוצרים הנמכרים בכריכים שהינה מספקת באמצעות מכונות אוטומטיות אשר הינה מפעילה בארגונים גדולים, בתי ספר ומשרדים ממשלתיים.
מכונות אוטומטיות לכריכים שלנו מסופקות ומתופעלות על בסיס יומי ומתוחזקות ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בארץ החל מניקיון שוטף של המכונות, הקפדה על תאריכי ייצור של הכריכים, איכות חומרי הגלם בכריך, טמפרטורה מתאימה לשמירת טריות המזון והקפדה יתרה על אמצעי שינוע המזון.

מכונות כריכים של חברת הקיוסק האוטומטי מכילות מגוון רחב החל מכריכים חלביים (ארבע גבינות, אנטי פסטי, גבינות עיזים), פרווה (טונה, סלט ביצים) וכריכים בשריים (שווארמה, חזה עוף) וכמובן כוללים אישורי כשרות ואישורים של משרד הבריאות להקניית שקט תעשייתי למגוון לקוחותינו.

מכונת סנדוויצ'ים אוטומטית יכולה להכיל את כל סוגי הסנדוויצ'ים שייבחרו על ידכם וכל זאת בסטנדרט גבוה מהשורה הראשונה. צרו קשר ונשמח לספק לכם המלצות של ארגונים בעלי שם דבר המקבלים מאתנו אספקה יומית של סנדוו'צים טריים וטעימים במכונות האוטומטיות שלנו מידי יום ביומו.

האם גם אתם מחפשים מכונות שתייה או מכונות חטיפים? התקשרו או צרו קשר דרך טופס המילוי פרטים ונחזור עליכם בהקדם האפשרי. אנו בטוחים שנוכל לספק גם לכם מכונות אוטומטיות לכריכים בתנאים מעולים ובאיכות ללא פשרות המותאמת בדיוק ובאופן אישי לצרכים שלכם. בדקו אפשרות להצבת מכונות כריכים גם ללא תשלום וללא התחייבות.

מכונות אוטומטיות לסנדווצ'ים – מכונות כריכים אוטומטיות, מכונות כריכים אוטומטיות משולבות עם שתייה ומוצרים נוספים במבחר אפשרויות.

לחצו להתקשרות: 03-7444227 או שלחו פרטים בטופס צור קשר.

בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום.