בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

מכונות אוטומטיות ללא תשלום

רוצים מכונת שתייה בעסק שלכם ללא עלות?

האם חשבתם שהצבת מכונות אוטומטיות בעסק משפיעה רבות על הוצאות הארגון, התייעלות הארגון, חסכון בזמן ומשאבים – ולכן, הינה החלטה חשובה. כיום לחברות, עסקים ומוסדות חינוך יש אפשרות לקבל מכונות אוטומטיות ללא תשלום.

הקיוסק האוטומטי הינה חברה למכונות אוטומטיות מהוותיקות בישראל, העוסקות בהפעלת מכונות ממכר אוטומטיות ועיקר הצלחתה נובע משירות מקצועי וקפדני לכלל לקוחותיה, בניהם: בנקים, מוסדות ממשלתיים, מרכזי ספורט, חברות וארגונים – המעוניינים להרחיב את סל השירותים לטובת רווחת המועסקים ו/או קהל הלקוחות.מכונות אוטומטיות בחינם, מכונות אוטומטיות ללא עלות, מכונות אוטומטיות ללא תשלום
אנו בקיוסק האוטומטי דואגים שהצרכן הסופי ,הרוכש מוצרים במכונות שלנו, יקבל מוצר טרי, איכותי ובמחיר שווה לכול כיס. בנוסף אנו דואגים לתת לכם, המנהלים, מכונה אוטומטית שתשרת את הקהל הרחב שאתו תרצו להטיב ולפנק.

לכל זאת קיימות פעמים רבות אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות גם ללא כל תשלום בגין הצבת המכונה, תפעולה ואחזקתה. כן. הצבה ותפעול שוטף של מכונות אוטומטיות בחינם!

וותק ושירות של 20 שנה לחברתנו הניע אותנו להמשיך ולפעול ללא לאות לטובת כלל קהל לקוחותינו וכל זאת באמצעות הכשרת צוות מיומן, אכפתי ומקצועי הערוך לתת שירות על בסייס יומי של 24/7, מכונות אוטומטיות הכוללות את מיטב הטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם, גיוון והיצע של מלאי המוצרים מתחדש על בסיס שוטף במכונות האוטומטיות שלנו.

מכונות אוטומטיות לממכר שתייה ומזון מתופעלות על ידי חברתנו ללא תשלום מצד בעלי הארגון ומוסיפות ערך רב לכל ארגון והדבר ניכר ומוערך מצד המועסקים וקהל הלקוחות. ולראייה ניתן לראות גידול בפרודוקטיביות של העובדים.

זמן הוא משאב יקר!!! תן לצוות העובדים שלך להנות מהנוחות שבקרבה לאוכל ושתייה האהובים עליהם באמצעות המכונות האוטומטיות וזאת במרחק צעדים ספרים משולחן העבודה. השירות הניתן למכונות האוטומטיות כולל התקנה ותחזוקה באופן קבוע על מנת לשמור על המכונות מצוידות במלואן.

אמצעי התשלום במכונות אוטומטיות ללא תשלום של חברת הקיוסק האוטומטי כוללים מטבעות, שטרות, כרטיסי אשראי, טלפון סלולרי וכרטיסי עובד. קיימת גם אפשרות להוספת קנייה באמצעות חברת סיבוס.

צרו קשר ללא התחייבות ובדקו אתנו האם גם אתם יכולים להציב מכונות אוטומטיות ללא עלות.

מכונות שתייה – מכונות מזון אוטומטיות – מכונות אוטומטיות לשתייה ומזון

לחצו להתקשרות: 03-7444227 או שלחו פרטים בטופס צור קשר.

בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום.