בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

מכונות קפה אוטומטיות

מכונות קפה אוטומטיות – מכונות שתייה חמה

מכונות אוטומטיות לקפה ושתייה חמה

מכונות קפה – שתייה חמה

מכונות קפה אוטומיות פופולאריות ביותר הן מכונות אספרסו או מכונות קפה משרדיות. פעמים רבות אנו עוברים במסדרונות, ליד קיוסקים, מוסדות שונים ולפנינו ניצב מתקן גבוה להכנת קפה. מכונות קפה אוטומטיות זו לרוב מכילה מבחר של סוגי קפה ושתייה חמה ומאפשר לאנשים לקנות את המשקה החם המועדף עליהם בשקלים בודדים. מכונות קפה פופולאריות בעיקר על ידי אוהבי קפה ואנשי משרד.

מכונות שתייה חמה מתקדמות כיום יותר מתמיד. כאשר מדברים על מכונות אוטומטיות לשתייה חמה לרוב אנשים נוהגים להגיד מכונות קפה אוטומטיות. למעשה מכונות אוטומטיות לשתייה חמה, כבר לא רק מכונת קפה. המכונות האוטומטיות המתקדמות והמקצועיות של היום מאפשרות מגוון וטעמים רבים של שתייה חמה וכמובן שהמשקה האהוב על כולם הוא קפה.

חברת הקיוסק האוטומטי מפעילה מכונות קפה אוטומטיות אך ורק באתרים בהם קיימת תנועה גדולה מאוד של אנשים והסיבה נעוצה בטריות פולי הקפה המצויים במכונה האוטומטית. מתוך רצון לספק קפה ברמה גבוהה, טרי ואיכותי קצב השימוש במכונת הקפה הוא זה שיקבע את טריות השתייה החמה.

מכונת שתייה חמה מייצרת למעלה מ 12 סוגי משקאות חמים בניהם: שוקוצ'ינו, קפוצ'ינו, קפה שחור, קפה הפוך, שוקו, שוקולטה, קרמבו ועוד. פולי קפה של חברות ידועות כמו: לוואצה, נסטלה , לנדוור – נחשבים לאיכותיים ביותר מאלו המתאימים למכונת קפה בסדר גודל כזה.

חשוב לציין כי מכונת קפה ערוכה לתת שירות של למעלה מ 300 כוסות קפה ביום אחד ובתנאי שהמכונה מתוחזקת כהלכה.מכונת קפה-טוחנת פולי קפה
במכונות קפה אוטומטיות ניתן לרכוש כוס שתייה באמצעות מטבעות, כרטיסי אשראי וטלפון סלולרי. כמובן שניתן להציב מכונת קפה ללא תשלום בסבסוד מלא של הארגון, כך שהעובדים ואף לקוחות יכולים להנות מקפה טעים ומרענן בכל עת.

חושבים גם על מכונות שתיה קרה ? לחצו וקראו מידע נוסף על מכונות שתיה קרה.

מכונות קפה אוטומטיות – מכונות שתייה חמה – מכונות אוטומטיות לשתייה חמה

אנו בטוחים שיש בידנו הצעה מעולה שתאפשר גם לכם להציב מכונות שתייה בחברה או בארגון שלכם.

לחצו להתקשרות: 03-7444227 או שלחו פרטים בטופס צור קשר.

בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום.