בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

שירותי הצבת מכונות אוטומטיות

שירותי הצבת מכונות אוטומטיות

שירותי מכונות אוטומטיות כוללות מגוון רחב של מכונות אוטומטיות

למכונות אוטומטיות קיימים שירותי מכירה של מכונות אוטומטיות, השכרת מכונות אוטומטיות, הצבת מכונות אוטומטיות ותפעול מכונות אוטומטיות. לרוב מי שיחפוץ לרכוש מכונות אוטומטיות יד שנייה יהיו חברות קטנות חדשות המנסות להיכנס לענף כאשר בעליהם מחפשים להתחיל את תפעול העסק החדש ברכישת מכונות אוטומטיות זולות, כך שיתאפשר להם להציע ליותר לקוחות פוטנציאליים הצבת מכונות אוטומטיות בשטחם.

אנו בחברת הקיוסק האוטומטי מבצעים מכירה של מכונות אוטומטיות יד שנייה מעת לעת כתהליך של התחדשות מכונות אוטומטיות מתקדמות בעבור לקוחותינו, אולם פעילותנו הינה מתן שירותי הצבת מכונות אוטומטיות ותפעול שלהם באופן שוטף וקבוע בעבור לקוחותינו. אנו דואגים לספק את כל השירותים הנדרשים לאספקת המוצרים באופן קבוע ומוסדר, אחזקת המכונות ומתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

שירותי הצבת מכונות שאנו מספקים ללקוחותינו מהווה למעשה שירות חשוב ומשמעותי והשונה מחברות רבות אחרות המספקות ציוד או סחורה בלבד. הקיוסק האוטומטי מציע לכם למעשה שירותים שוטפים של אחזקה ואספקת מוצרי מזון ושתייה איכותיים במקביל לאספקת מכונות מתקדמות ואיכותיות.

הקיוסק האוטומטי מספק את כל השירותים והפתרונות לאספקה ואחזקה הנדרשות למכונות אוטומטיות במקום אחד. מכך, אנו מקפידים על רמת שרות גבוה וקשר אישי, מהיר ורציף עם לקוחותינו.

כחלק משירותי הצבת מכונות אוטומטיות ואספקת שירותים למכונות אוטומטיות למזון ושתייה אנו מאפשרים מגוון אפשרויות התקשרות וכחלק מהם גם התאמה לדרישות הארגוניות המיוחדות של הלקוח. לדוגמה: התאמת התפריט והתזונה לעובדים. מעבר לנושא הטריות ואיכות המוצרים , ללקוחות מסוימים חשוב גם התאמה מיוחדת למזון שיסופק ואנו מספקים את הפתרונות בתאום מלא עם צוות הארגון האחראי לנושא.

במידה והנכם מתעניינים בקבלת שירותי הצבת מכונות אוטומטיות ושרותי תפעול מכונות אוטומטיות, צרו קשר ונשמח להקשיב ולסייע

 

כתיבת תגובה