בדקו אפשרות להצבת מכונות אוטומטיות ללא תשלום 03-7444227
מכונות אוטומטיות, מכונות שתייה, מכונות כריכים, מכונות חטיפים. מכונות שתייה קרה, אספקת מוצרי שתייה ומזון במחירים נמוכים

תמונות מכונות

אנו מתעדכנים באופן שוטף במכונות מקצועיות ובטכנולוגיה מתקדמת.

לפני שמקבלים החלטה, מומלץ לתאם פגישה לקבלת חוות דעת מקצועית בה נבחן ביחד פרמטרים חשובים ואת ההתאמה המיטבית לצרכי החברה שלכם.

מכונות אוטומטיות לחטיפים

מכונת חטיפים-1 : מכונה לממכר חטיפים במגוון גדלים שונים. מותאמת ספציפית לפי דרישת לקוח. המכונה מכילה עד 60 סוגי מוצרים שונים וקיבולת עד 400 מוצרים סה"כ.

מכונת אוטומטיות גלידות - ארטיקים

מכונת גלידות אוטומטית מכונה אוטומטית לממכר 12 סוגים שונים של קרחונים וגלידות ממגוון יצרנים כדוגמת: שטראוס, נסטלה ועוד. המכונה מתאימה למוסדות גדולים.

מכונת שתייה אוטומטית ללא חלון. קיבולת גובהה. מגוון מוצרי שתייה.
מכונת שתייה קוקה קולה : מכונת שתייה קרה קומפקטית, מתאימה בעיקר לנישה בתוך מטבחים של חברות וארגונים קטנים ובינוניים. מכילה 7 סוגי משקאות, כולל פחיות ובקבוקים של מיטב החברות היצרניות.
מכונות אוטומטיות לקפה

מכונת קפה אוטומטית מכונה טוחנת פולי קפה לאספקת משקאות באיכות גבוהה. המכונה דורשת חיבור ישיר לרשת מים וחשמל. מכונת הקפה בעלת 12 סוגי משקאות חמים באיכות גבוהה

מכונות שתייה פופולאריות - מכונות אוטומטיות שתייה קרה

מכונת שתייה קרה : המכונה כוללות מגוון של סוגי משקאות קלים כמו: פחיות ובקבוקי 1/2 ליטר של קוקה קולה, יפאורה, טמפו ועוד. כוללות 7-12 סוגי בחירה של משקאות.

מכונות אוטומטיות לשתייה - דגם מתקדם ואיכותי

מכונת שתייה עם דלת זכוכית : מכונה אוטומטית לממכר שתייה, מרשימה ובעלת קיבולת גבוהה לכמות גדולה של אנשים. המכונה מתאימה יותר למקומות פנימיים ומכילה את כל סוגי השתייה הקרה, כולל בקבוקי זכוכית.

מכונות שתייה עם חזית זכוכית ומעלית למוצרים. מכונות אוטומטיות מתקדמות ויפות.

מכונת שתייה עם מעלית: מכונה אוטומטית לשתייה, רחבה בעלת דלת זכוכית לתצוגה ברורה של מגוון משקאות קרים. המכונה עובדת בעזרת מנוף המספק שתייה קרה לפי בחירת הלקוח.

מכונות כריכים - סנדוויצי'ם אוטומטית

מכונת מזון : מכונה אוטומטית לממכר מזון ארוז כמו מוצרי חלב, כריכים ועוד. מתאימה כ פתרון לארגונים גדולים המבקשים לייעל את ההסעדה לטובת המועסקים.

מכונה אוטומטית 20-122

מכונה משולבת 2 מכונת קיוסק אוטומטי, מתאימה למקומות INDOOR&OUTDOOR .ניתן למכור במכונה מגוון רחב של מוצרים כמו: חטיפים, שוקולדים, שתייה בפחיות ובקבוקי 1/2 ליטר.

מכונה משולבת-1
מכונה משולבת לממכר מזון ושתייה קרה.
המכונה מיועדת לארגונים וחברות המבקשים להרחיב את סל השירותים לטובת מועסקיו. ממש כמו קיוסק אוטומטי לחסכון במשאבי כ"א וחיסכון בשטח!

מכונת כריכים
מכונה אוטומטית לממכר סנדוויצ'ים ארוזים.
בעלת דלת זכוכית לתצוגה מרשימה של המוצרים ולאבחנה ברורה בין סוגי הכריכים השונים. המכונה מתאימה גם לסוגי מזון נוספים.

מכונות כריכים - סנדוויצי'ם אוטומטית

התקשרו עכשיו וקבלו חוות דעת מקצועית על מכונות אוטומטיות לשתיה ללא התחייבות מגוון רחב של מכונות אוטומטיות לשתייה ואפשרויות התקשרות.

מכונות אוטומטיות לשתייה קרה  |  מכונות אוטומטיות לשתייה חמה | מכונות אוטומטיות לחטיפים

מכונות אוטומטיות לסנדווצ’ים | מכונות אוטומטיות לגלידה | מכונות אוטומטיות משולבות.

  חייגו עכשיו  03-7444227

  הקיוסק האוטומטי